Etiketler: Ucuz Giriş 2000 w dc motor hız oyma makinesi içinde ac15 110v dc20 150v maç MACH3 PLC kontrol, Yüksek Kalite Giriş 2000 w dc motor hız oyma makinesi içinde ac15-110v dc20-150v maç MACH3 PLC kontrol, Çin Motor Kontrol Tedarikçiler.

₺380.16
  • Stokta var
  • h10763bu hareket kontrolü KARTLARI çeşitli sürebilirim, PLC gibi ortak kontrol gerçekleştirmek için. ayrıca bağımsız kontrollü motor. ayarlayarak sürücü, 20-110-v, gerilim güç 2000 w maç çeşitli modelleri içinde bir dc motor.
ürünler genel bakış:
1, sürücü MACH3 gibi hareket kontrolü KARTLARI için tasarlanmıştır, USBCNC tasarlanmış veya fotoğraf kontrol dc motor, hız kontrolü, açık/durdurma, pozitif ve negatif, kilitli rotor alarm çıkışı, aşırı akım koruma, kısa devre koruması. gerilim koruması. durum göstergesi, vb.
2, bu hareket kontrolü KARTLARI her türlü ile vali can, PLC gibi ortak kontrol gerçekleştirmek için. ayrıca bağımsız kontrollü motor. hız vali ayarlayarak, gerilim DC 20-150 v maç olabilir, AC15 güç 2000 w-110-v çeşitli farklı modelleri var bir DC motor.
İkinci, the endeksleri ve parametreleri:
1. The güç kaynağı, ac veya dc girişi destek, hiçbir şey yakmak için güç pick up. destek gerilim aralığı: DC: + 20 ~ + 150 v, AC: 15 ~ 110 v.
2. akım koruma potansiyometre ayarlayarak, çeşitli parametreleri ayarlayabilirsiniz motor aşırı akım koruma. AKıM potansiyometre ayarlamak için ayarlanabilir aşırı akım koruma jeneratör SETI için potansiyometre, fonksiyon zaman motorun aşırı akım veya kilitli rotor, motoru durdurmak rotasyon, motor ve sürücü korumak için, burn out aynı anda çıkış koruma PC kontrol sinyali, PLC veya kontrol kartı koruma.
potansiyometre puan aşağıdaki gibidir: arasındaki ilişkiyi dişli ve koruma hakkında motor aşırı akım koruma noktası seti, nominal çıkış akımı yaklaşık 150% ayarlanabilir motor. gibi: 110 v, 600 w motor içinde akım koruma 7 a.
4, EX harici giriş kontrol olarak set./MACH3 PLC karşılayabilir, hareket kontrol kartı denetleyicisi, vb sekiz arayüzü ilgili fonksiyonları tanımlanır:
EN +: kontrol arayüzü ve korumak kaldırabilirsiniz ışık lotus kök sonu olduğunu, varsayılan 5 v seviyesi kontrol etmek. eğer PLC kontrol, ağızda çekin istiyorum sonra başka 2-2.7 K ohm direnç 24 v. In toplam bağlantısı, ayak sonra 5 v ..
EN-: negatif yan yapabilirsiniz, kontrol arayüzü kaldırmak ve ışık lotus kök korumak sinyal veya durdurma başlangıç yapabilirsiniz kontrolör tarafından kontrol sinyalleri.
DIR +: motor çalışma yön kontrol arayüzü ışık lotus kök sonu olduğunu, varsayılan 5 v seviyesi kontrol etmek. eğer PLC kontrol, ağızda çekin istiyorum sonra başka 2-2.7 K ohm direnç 24 v. In toplam bağlantısı, ayak sonra 5 v ..
DIR-: motor çalışma yön kontrol arayüzü ışık lotus kök olumsuz tarafı, kontrol sinyali yönü ile kontrolör.
kontrolünde dikkat motor ters kontrol tamamen durdu, motor komütasyon sinyalleri gerçekleştirmek, aksi takdirde yanan sigorta, motor titreşim.
PWM +: PWM motor hız kontrol arayüzü ışık lotus kök sonu olduğunu, varsayılan 5 v seviye kontrolü. eğer PLC kontrol, ağızda çekin istiyorum sonra başka 2-2.7 K ohm direnç 24 v. In toplam bağlantısı, ayak sonra 5 v ..
PWM-: olumsuz tarafı, motor kontrol arayüzü yönünü ışık lotus kök tarafından kontrolör PWM kontrol sinyali.
PWM frekans PWM kontrolü, gereksinimi: 800-4 KHZ sırasında. görev döngüsü % 0-100%, minimum alınan sinyal 4.3 V fengfeng değeri.
ALM-E: koruma sinyal çıkışı, çıkış NPN transistör E.
ALM-C: koruma, sinyal çıkışı NPN transistör çıkışı C.
koruyucu eylem vardır, PNP transistör açılış değiştirmek, 7 maksimum akım ma olduğunu
5: boyutu: 151*97*48.5 MM, ağırlığı yaklaşık 0.7 KG.


  • Model Numarası: 2000W dc motor speed control
  • Motor Tipi: DC Motor
  • is_customized: Yes

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 6cm x 11cm (5.91in x 2.36in x 4.33in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler