Etiketler: Ucuz Dişbudak ağacı tohumları taze toplanan tohum büyük yapraklı kül kül tohumları of kuzeydoğusunda canal Liu gerçek atış 200 g/paket, Yüksek Kalite Dişbudak ağacı tohumları taze toplanan tohum büyük yapraklı kül kül tohumları of kuzeydoğusunda canal Liu gerçek atış 200 g/paket, Çin bonsai Tedarikçiler.

₺149.21
 • Stokta var
 • h23943kül: Takma, kuzeydoğusunda kül, Oleaceae, kül türler, tehlikedeki türler, kül eski bir relic bitkiler, rağmen daha geniş bir dağıtım alanı, ama daha hayat sıfır dağınık olduğunu, bir ulusal anahtar korumalı vahşi & #8545; sınıf bitki, nedeniyle aşırı ormansızlaşma, şimdi ağaçları azalan sayısı nadir olmuştur. kül esnek malzeme, doku, görünüm, bir yaprak döken ağaç, kadar 30 metre, Kuzeydoğusunda olduğunu, kuzey Çin değerli kereste türler, mobilya her türlü yapabilirsiniz, müzik aletleri, spor ekipmanları, seyahat, mekanik ve özel inşaat malzemeleri; aynı zamanda, çalışma üçüncül ve Kuvaterner flora buzul iklimi bilimsel önemi vardır.
merhaba ışık, soğuk, merhaba bereketli nemli toprak, hızlı büyüme, güçlü rüzgar, su ıslak, uyarlanabilir tuzluluk daha nemli, bereketli toprak, derin toprak thrive, bataklık zayıf büyüme, kuraklık çorak toprak, genellikle oluşturan bir " küçük ağaçlar. " pozitif türler, genç biraz gölge direnci, yaşından sonra tamamen için gerekli ışık, merhaba nemli, ama hoşgörüsüz su hasar, yoksul drenaj nerede mevsimsel, kötü veya hatta ölüme büyüyen, kuraklık koşulları altında zayıf büyüme, en hi dağ nazik eğim ve alt karın nemli verimli vadiler, plains kıyıdaş; soğuk, soğuk koşullar Büyükşehir Xing'an Dağlar-40 normal gelişim derecesi, ama yapay fide savunmasız don hasarı; kısa kazık kök, yanal kök gelişimi, kütükleri ile güçlü bir filiz, çimlenme önce erken ilkbaharda hızlı büyüme bloom bırakır, Nisan mayıs çiçeklenme, doğal durumu, 15--20 başladı güçlü, samara Ağustos olgun başladı.
ekim Yönetimi
kül dikim süresi bahar veya sonbahar, aynı zaman küreme bazal içine uygulanabilir 0.5-0.7 kg/ha, gibi bir dönüm başına 35-40 gram ridge tohumlama oranı, Futuhoudu 1-2 cm, tam sulama ekim sonra, önce zamanında kimyasal ayıklayacaktır çıkması.
yeşil fide alan Shuyang iyi (bürosu Parklar önerilir) çin'de bulunan büyük Huamuzhixiang-Shuyang Yanji Zhen, satış biri olduğunu ilk büyük proje yeşil ünite Shuyang fide ve yetiştiriciliği. 2004 yılında kuruluşundan bu yana, bu defalarca olarak puan olmuştur " Shuyang Yıldız Kurumsal ", " sözleşme ve güvenilirlik tutmak ", " çiçekler pazarlama binbaşı, " gelişmiş birim. işletim fidan fazla 830 çeşitleri, 600 milyon yıllık satış ile, ağırlıklı satış promosyon türleri vardır: ağaçları, çalılar, spor bitkiler, süs bambu, renk sınıfı,.
yılda, Shandong, Hebei, Hubei, Hunan, Ningxia, Shaanxi, Shanxi, Sichuan, Yunnan, Heilongjiang, İç Moğolistan, Xinjiang, Gansu, Qinghai, Ningxia, Tibet, Guangdong, karayolları, demiryolları, ve orta ölçekli işletmelerin bitki, orta ve büyük koleji, yüksek okullar ve şehirler, küçük kentsel sokaklar, lüks konut alanı, villalar, peyzaj şirketleri, kreşler, peyzajlı tabanı ve diğer müşteriler yüksek kaliteli yeşil fide ve tohumları çok sayıda sağlamak! biz tarafından yönlendirilir " homegrown, çocukça " iş felsefesi, çoğunluğu yeni ve eski müşterilere aynı güven ve övgü!
.
.
.
.
Jia Kang Yuanlin Çok Yıllık çim çeşitli toptan tedarik, mera tohumları, fidan tohumları, çiçek ve tohumları, çiçek tohumları, çiçek tohumları. · dökmeyen çim tohumu bir sınıf: uzun boylu çayır, uzun boylu çayır, çok yıllık çimi, Kentucky bluegrass, ince tip bentgrass, sürünen bentgrass tipi, alkali çim, ince çayır, kırmızı çayır, çim karışık (güney, kuzey kombinasyonları), yeşil tilki kuyruğu, bermudagrass, Zoysia, menisküs teff, bahia çim, buffalo çim, beyaz yonca, kırmızı yonca, hibrid yonca, at nalı ve altın. Şubat çiçek türler tohumları: Renkli on bambu, otsu süs bitkisi, gün çiçekler, cornflower, şubat orkide, Hu rugulosa, çok taraflı Coronilla, adaçayı, kır çiçekleri kombinasyonu, cosmos, gülhatmi ve benzeri. 18 Mart yem türler tohumları: yıllık çimi, meksika mısır, BIZE mor amaranth tahıl, adsurgens, sudangrass, yonca, Rumex, hindiba, Timothy, Lotus kök, sorgum, Vitex, Malan, Caragana, Pennisetum, Owen III, ha ha çim, amino asitler çim, çam dize, Bach paspalum, Stylo, fil çim, barnyard çim, Walter Wang çim, sert çim, tahıl amaranth, halı çim ve böylece. dört · Fidanları tohumları, çiçek ve tohumları, çiçek tohumları, çiçek tohumları, çimlenme oranı çeşitleri: siyah locust, çim locust kafa, daha Mulan,,,.
.
!
!
8
:
.
:! dükkan bizim resimlerin tüm gerçek fotoğraflar, alıcıların çoğunluğu için bakmak lütfen (iyi) marka, haritanın korsanları utanç verici! Alipay arkadaşlar işlemi tamamlamak için banka havalesi tarafından yapılmış olabilir, biz yardımcı olmak için ilk kez olacak sorunu içinde ödeme aldıktan sonra sizin mal, eğer gönderiler almayan hakkında endişelenmenize gerek yok, biz düzenli kreş stok şirketi, bu Ulusal Sanayi ve Ticaret departmanı tarafından desteklenen lisans çalıştırmak için, satmak için olsun veya kanunu ile korunmaktadır satın almak, emin satın dinlenme lütfen.


 • Tam çiçeklenme Dönem: Yaz
 • saksı: Dışlanan
 • fonksiyon: Güzelleştirici
 • sınıflandırma: happy Farm
 • kullanım: Açık Tesisleri
 • stil: uzun ömürlü
 • iklim: astropika
 • yer: avlu
 • Model Numarası: 001
 • boyut: Orta
 • Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi: Düzenli
 • Ürün Tipi: Bonsai
 • Marka Adı: Skunhe
 • uygulanabilir Constellation: İkizler burcu
 • tip: seed
 • çeşitlilik: seed
 • Sowing time: Multi- Season
 • Flowering: Multi- Season

 • Birim Tipi: lot (200 Gram/lot)
 • Paket Boyutu: 21cm x 11cm x 6cm (8.27in x 4.33in x 2.36in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler